Nieuws

29 augustus 2018

Vignet Gezonde School – Bewegen en Sport behaald!

Vignet Gezonde School – Bewegen en Sport behaald!

Onze school heeft het vignet ‘Gezonde School – Bewegen en Sport’ behaald. Met het vignet Gezonde School laten wij zien dat onze school voldoet aan de kwaliteitscriteria die zijn opgesteld door deskundigen. Wij zijn trots op dit behaalde resultaat!

 

Als school hebben we aangetoond bij te dragen aan actieve en gezonde leerlingen door onder andere gymlessen aan te bieden via de vakleerkracht gym, deel te nemen aan sporttoernooien en sportdagen en een uitgebreid aanbod van naschoolse beweging aan te bieden. Dit vinden wij belangrijk, omdat het allemaal bijdraagt aan een gezondere leefstijl, betere schoolprestaties en minder schooluitval.


Gezonde School is een samenwerking tussen diverse landelijke organisaties. Wilt u meer weten over (het vignet) Gezonde School? Kijk dan op www.gezondeschool.nl.