Wie is wie

Cor Diepstraten

Directeur KBS St. Jozef
directie@jozefrijen.nl    

Lian van Strien

Adjunct-directeur

Op dinsdag in groep 7A.

Op vrijdag in groep 8B.
l.vstrien@jozefrijen.nl    

Anny Kabbedijk

Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag. Afwisselend aanwezig op de woensdag en vrijdag.
Vlindergroep - Bekijk groepspagina ›
a.kabbedijk@jozefrijen.nl    

Monique Hooijen

Op woensdag, donderdag en vrijdag.
Leeuwengroep - Bekijk groepspagina ›
moniquehooijen@jozefrijen.nl    

Cynthia Zijlmans

Op maandag en dinsdag. (zwangerschapsverlof van Iris)
Leeuwengroep - Bekijk groepspagina ›
cynthia.zijlmans@jozefrijen.nl    

Iris Munter

Op maandag en dinsdag.
Leeuwengroep - Bekijk groepspagina ›
i.munter@jozefrijen.nl    

Appollonia Brands

Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag. Afwisselend aanwezig op de woensdag en vrijdag.
Groep 3A - Bekijk groepspagina ›
a.brands@jozefrijen.nl    

Adriëlla Roest-Kleij

Op maandag, dinsdag en woensdag.
Groep 3B - Bekijk groepspagina ›
a.roest@jozefrijen.nl    

Sabine de Swart

Op donderdag en vrijdag.
Groep 3B - Bekijk groepspagina ›
s.dswart@jozefrijen.nl    

Marion van Seeters

Op maandag en dinsdag.
Groep 4A - Bekijk groepspagina ›
m.vseeters@jozefrijen.nl    

Natasha Vollering

Op woensdag, donderdag en vrijdag.
Groep 4A - Bekijk groepspagina ›
n.vollering@jozefrijen.nl    

Joke Schoenmakers

Op maandag en dinsdag in groep 4B.

Op woensdag en vrijdag afwisselend in de vlinderklas.
Groep 4B - Bekijk groepspagina ›
jokeschoenmakers@jozefrijen.nl    

Marion van Dongen

Op donderdag en de woensdag en vrijdag om de week.
Groep 4B - Bekijk groepspagina ›
m.vdongen@jozefrijen.nl    

Bas Driesprong

Op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.
groep 5a - Bekijk groepspagina ›
b.driesprong@jozefrijen.nl    

Saskia de Wijs

Op woensdag.
groep 5a - Bekijk groepspagina ›
s.dwijs@jozefrijen.nl    

Nettie Huijben

Op maandag, dinsdag en vrijdag in groep 5a.
Groep 5b - Bekijk groepspagina ›
n.rooij@jozefrijen.nl    

Anouk de Wijs

Op woensdag en donderdag.
Groep 5b - Bekijk groepspagina ›
a.dwijs@jozefrijen.nl    

Stijn Vrijhoeven

Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.
groep 6A - Bekijk groepspagina ›
s.vrijhoeven@jozefrijen.nl    

Daniëlle Haans

Op maandag en dinsdag.
Groep 6B - Bekijk groepspagina ›
d.haans@jozefrijen.nl    

Masha van Iersel - Verhulst

Op woensdag, donderdag en vrijdag.
Groep 6B - Bekijk groepspagina ›
m.viersel@jozefrijen.nl    

Christa Fontijn

Op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.
Groep 7A - Bekijk groepspagina ›
c.fontijn@jozefrijen.nl    

Marieke van Heeswijk

Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.
Groep 7B - Bekijk groepspagina ›
m.vheeswijk@jozefrijen.nl    

Emmy van Bezouw

Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.
Groep 8A - Bekijk groepspagina ›
e.vbezouw@jozefrijen.nl    

Tamara Mehl

Op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.
Groep 8B - Bekijk groepspagina ›
t.mehl@jozefrijen.nl    

Régine van Turnhout

Intern begeleider onderbouw op woensdag en om de week op dinsdag of donderdag.
r.kerkhof@jozefrijen.nl    

Anke Swinkels

Intern begeleider bovenbouw op maandag en donderdag.
a.swinkels@jozefrijen.nl    

Christine Pols

Op woensdag en donderdag.
Verrijking - Bekijk groepspagina ›
c.fredriks@jozefrijen.nl    

Jacqueline Volkers - De Groot

RT en de berengroep op maandag en dinsdag.
j.volkers@jozefrijen.nl    

Monique Korzilius

Handvaardigheid op dinsdag en donderdag.
m.beljaars@jozefrijen.nl    

Floor Ottevanger

Verzorgt de gymlessen op de maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.
f.ottevanger@jozefrijen.nl    

Annie Mulder

Administratie.

Peter van Bekhoven

conciërge

Joris van de Sande

Verzorgt de gymlessen op dinsdag.